Home

boicota resturi lut tenis simona halep azi live digi sport 1 Bunici în vizită eficienţă Mărime relativă

Simona Halep - Veronika Kudermetova LIVE VIDEO, duminică, ora 08:00, în  direct la Digi Sport 2. Finala Melbourne Summer Set 1 ⋆ Romania News
Simona Halep - Veronika Kudermetova LIVE VIDEO, duminică, ora 08:00, în direct la Digi Sport 2. Finala Melbourne Summer Set 1 ⋆ Romania News

VIDEO Simona Halep, eliminată de Iga Swiatek în semifinale la Indian Wells  / Românca a acuzat probleme medicale în setul al doilea - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, eliminată de Iga Swiatek în semifinale la Indian Wells / Românca a acuzat probleme medicale în setul al doilea - HotNews.ro

Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare  luptă - spotmedia.ro
Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare luptă - spotmedia.ro

Simona Halep vs. Daria Gavrilova, azi, în turul doi, la turneul de la  Indian Wells - RADAR DE MEDIA
Simona Halep vs. Daria Gavrilova, azi, în turul doi, la turneul de la Indian Wells - RADAR DE MEDIA

Simona Halep, învinsă în meciul din careul de ași de la Birmingham, după o  partidă de poveste - spotmedia.ro
Simona Halep, învinsă în meciul din careul de ași de la Birmingham, după o partidă de poveste - spotmedia.ro

Simona Halep - Qinwen Zheng 6-3, 6-2 la WTA Melbourne Summer Set 1. Start  de vis în 2022! Simo, calificare în finală la primul turneu al anului.  Prima reacţie şi adversara pentru trofeu - Fanatik.ro
Simona Halep - Qinwen Zheng 6-3, 6-2 la WTA Melbourne Summer Set 1. Start de vis în 2022! Simo, calificare în finală la primul turneu al anului. Prima reacţie şi adversara pentru trofeu - Fanatik.ro

SIMONA HALEP - KATERYNA KOZLOVA, live la TV Digisport

SIMONA HALEP - MARKETA VONDROUSOVA 2-6, 6-3, 6-2 LIVE VIDEO ONLINE STREAMING  DIGI SPORT. Meci pentru sferturi la Indian Wells
SIMONA HALEP - MARKETA VONDROUSOVA 2-6, 6-3, 6-2 LIVE VIDEO ONLINE STREAMING DIGI SPORT. Meci pentru sferturi la Indian Wells

S-a grăbit Simona Halep să-și facă revenirea în circuitul WTA? "Îi va fi  foarte greu! Aș fi înghețat clasamentul în locul ei" + Cum o afectează pe  româncă eliminarea de la Montreal -
S-a grăbit Simona Halep să-și facă revenirea în circuitul WTA? "Îi va fi foarte greu! Aș fi înghețat clasamentul în locul ei" + Cum o afectează pe româncă eliminarea de la Montreal -

LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul  Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital
LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital

Video | Simona Halep - Angelique Kerber LIVE VIDEO (joi, 14:45, Digi Sport 1)  | Duel pentru semifinalele de la Eastbourne
Video | Simona Halep - Angelique Kerber LIVE VIDEO (joi, 14:45, Digi Sport 1) | Duel pentru semifinalele de la Eastbourne

Digi Sport transmite următorul turneu la care participă Simona Halep

Simona Halep, victorie cu nervi la debutul în turneul de la Washington!

Autoritară! Simona Halep - Gabriela Ruse 6-1, 6-2. Victorie rapidă pentru  constănțeancă la Cluj-Napoca | Sport.ro
Autoritară! Simona Halep - Gabriela Ruse 6-1, 6-2. Victorie rapidă pentru constănțeancă la Cluj-Napoca | Sport.ro

Digi Sport - Simona Halep, URIAȘĂ! Jos pălăria! ”Simo” e în finala de la  Wimbledon!!! A cincea finală din carieră ---->> https://bit.ly/32jup1D |  Facebook
Digi Sport - Simona Halep, URIAȘĂ! Jos pălăria! ”Simo” e în finala de la Wimbledon!!! A cincea finală din carieră ---->> https://bit.ly/32jup1D | Facebook

Simona Halep, suspendată provizoriu - A fost testată pozitiv la US Open  2022 - HotNews.ro
Simona Halep, suspendată provizoriu - A fost testată pozitiv la US Open 2022 - HotNews.ro

Video | Simona Halep - Belinda Bencic | E o campioană! Simo, lăudată  înaintea marelui meci, care va fi în direct la Digi Sport 1
Video | Simona Halep - Belinda Bencic | E o campioană! Simo, lăudată înaintea marelui meci, care va fi în direct la Digi Sport 1

Video | VIDEO Simona Halep – Lesia Tsurenko 6-3, 7-5, la Digi Sport

Simona Halep s-a calificat în optimi la Australian Open pentru al cincilea  an consecutiv, după o
Simona Halep s-a calificat în optimi la Australian Open pentru al cincilea an consecutiv, după o

Simona Halep - Amanda Anisimova, video live, 19:00, Digi Sport 2. Cei doi  se întâlnesc pentru prima - YouTube
Simona Halep - Amanda Anisimova, video live, 19:00, Digi Sport 2. Cei doi se întâlnesc pentru prima - YouTube

Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4 în "optimi" la Madrid. Urmează duelul cu  Ons Jabeur
Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4 în "optimi" la Madrid. Urmează duelul cu Ons Jabeur

LIVE VIDEO. Karolina Pliskova – Simona Halep, acum la Digi Sport 1 | Digi24

Simona Halep a învins-o pe Johanna Konta. Calificare în finala de la Hua  Hin pentru liderul mondial | Digi24
Simona Halep a învins-o pe Johanna Konta. Calificare în finala de la Hua Hin pentru liderul mondial | Digi24

Ons Jabeur - Simona Halep 6-3, 6-2. Eșec drastic în „sferturi” la Madrid »  Tunisianca nu i-a dat nicio șansă Simonei
Ons Jabeur - Simona Halep 6-3, 6-2. Eșec drastic în „sferturi” la Madrid » Tunisianca nu i-a dat nicio șansă Simonei