Home

index maximă Septembrie rezultat astra viitorul Iminent goliciune dinamică

REZUMAT VIDEO | FC Viitorul - CFR Cluj, scor 3-1.

ASTRA - VIITORUL scor final | Finală Cupa României 2019. Meci incins,  victorie în prelungiri | DCNews
ASTRA - VIITORUL scor final | Finală Cupa României 2019. Meci incins, victorie în prelungiri | DCNews

ASTRA GIURGIU – VIITORUL PANDURII TÂRGU JIU 0-6 (0-3) – Jurnal Giurgiuvean

AFC Astra Giurgiu - Wikipedia

Scor final la Astra-Steaua. Titlul se decide în ultima etapă

VIITORUL - ASTRA 4-1. Ruben de la Barrera, ușurat după primul succes  alături de Viitorul
VIITORUL - ASTRA 4-1. Ruben de la Barrera, ușurat după primul succes alături de Viitorul

We Love Stats, cu Liviu - ⚽ Viitorul - Astra, astăzi, ora 18:30 🗓 2 mai  2021, Viitorul - Dinamo 1-2 a fost singura înfrângere suferită de  constănţeni în ultimele 5 runde,
We Love Stats, cu Liviu - ⚽ Viitorul - Astra, astăzi, ora 18:30 🗓 2 mai 2021, Viitorul - Dinamo 1-2 a fost singura înfrângere suferită de constănţeni în ultimele 5 runde,

Liga 2 ǀ Rezultate din play-out: FC Buzău, victorie necruţătoare contra  retrogradatei Astra
Liga 2 ǀ Rezultate din play-out: FC Buzău, victorie necruţătoare contra retrogradatei Astra

VIDEO Viitorul Șelimbăr, egal în amicalul cu Astra - ”Știam că întâlnim o  echipă de calitate”
VIDEO Viitorul Șelimbăr, egal în amicalul cu Astra - ”Știam că întâlnim o echipă de calitate”

Fotbal/Liga 1, play-out, etapa 9: FC Viitorul - Astra Giurgiu 1-0 - Știri  și informații
Fotbal/Liga 1, play-out, etapa 9: FC Viitorul - Astra Giurgiu 1-0 - Știri și informații

Liga 1, etapa 5, FC Viitorul Constanța - Astra Giurgiu 4-1 — Farul Constanța

Liga 1, etapa 20: Astra Giurgiu - FC Viitorul Constanța 1-1 — Farul  Constanța
Liga 1, etapa 20: Astra Giurgiu - FC Viitorul Constanța 1-1 — Farul Constanța

Astra - FC Viitorul, LIVE VIDEO, de la ora 18:30, pe Telekom Sport 3. Ianis  Hagi, nici măcar rezervă. Echipele de start
Astra - FC Viitorul, LIVE VIDEO, de la ora 18:30, pe Telekom Sport 3. Ianis Hagi, nici măcar rezervă. Echipele de start

Liga I: Astra Giurgiu - FC Viitorul Constanța 2-2

Chindia Targoviste 1-2 Sepsi Sf. Gheorghe | Fluier FINAL! Sepsi reuseste sa  intoarca rezultatul dupa pauza si este din nou pe loc de playoff | Sport.ro
Chindia Targoviste 1-2 Sepsi Sf. Gheorghe | Fluier FINAL! Sepsi reuseste sa intoarca rezultatul dupa pauza si este din nou pe loc de playoff | Sport.ro

Fotbalul ne-a dat ce meritam, nu voi mai continua!". Reacția dură de la  Astra, după retrogradarea în Liga 2
Fotbalul ne-a dat ce meritam, nu voi mai continua!". Reacția dură de la Astra, după retrogradarea în Liga 2

Viitorul Domnești, învinsă cu 2-0 de Astra Giurgiu, la Ploiești - SPORTB.RO

Video | Astra - Viitorul 1-1. Echipa lui Rednic a rezistat ”asediului” și a  plecat cu un punct de la Giurgiu
Video | Astra - Viitorul 1-1. Echipa lui Rednic a rezistat ”asediului” și a plecat cu un punct de la Giurgiu

Liga 1 | Astra Giurgiu și Gaz Metan Mediaș, remiză albă în etapa a 3-a din  play-off - Eurosport
Liga 1 | Astra Giurgiu și Gaz Metan Mediaș, remiză albă în etapa a 3-a din play-off - Eurosport

Astra Giurgiu - FC Viitorul 1-1, în etapa 20 a Ligii 1 | Final de meci!  Cele două echipe își împart punctele
Astra Giurgiu - FC Viitorul 1-1, în etapa 20 a Ligii 1 | Final de meci! Cele două echipe își împart punctele

astra viitorul - Citeste toate articolele despre astra viitorul | Pagina 1  din 1
astra viitorul - Citeste toate articolele despre astra viitorul | Pagina 1 din 1