Home

podea veşnic al lor castig turneului campionilor la tenis implicit Reglabil Mai mult decât orice

Alexander Zverev a câștigat Turneul Campionilor pentru a doua oară în  carieră - HotNews.ro
Alexander Zverev a câștigat Turneul Campionilor pentru a doua oară în carieră - HotNews.ro

Turneul Campionilor 2021 | Cum arată cele două grupe ale ultimei mari  competiții a anului - Eurosport
Turneul Campionilor 2021 | Cum arată cele două grupe ale ultimei mari competiții a anului - Eurosport

Djokovic si Nadal joaca la Turneul Campionilor 13-21.11.2022

Foto | Novak Djokovic a câștigat Turneul Campionilor! Sârbul l-a egalat pe  Roger Federer la numărul de trofee
Foto | Novak Djokovic a câștigat Turneul Campionilor! Sârbul l-a egalat pe Roger Federer la numărul de trofee

Video | Alexander Zverev a câștigat Turneul Campionilor, după victoria  surprinzătoare cu Daniil Medvedev
Video | Alexander Zverev a câștigat Turneul Campionilor, după victoria surprinzătoare cu Daniil Medvedev

VIDEO Novak Djokovic a câștigat Turneul Campionilor 2022 - Sârbul, la  egalitate cu Roger Federer - HotNews.ro
VIDEO Novak Djokovic a câștigat Turneul Campionilor 2022 - Sârbul, la egalitate cu Roger Federer - HotNews.ro

Fiica lui Novak Djokovic, Tara, a încăput în trofeul câștigat de sârb la Turneul  Campionilor: imaginile care s-au viralizat | Sport.ro
Fiica lui Novak Djokovic, Tara, a încăput în trofeul câștigat de sârb la Turneul Campionilor: imaginile care s-au viralizat | Sport.ro

TURNEUL CAMPIONILOR. Alexander Zverev s-a calificat în semifinale la Turneul  Campionilor » Cum arată careul de ași de la Londra
TURNEUL CAMPIONILOR. Alexander Zverev s-a calificat în semifinale la Turneul Campionilor » Cum arată careul de ași de la Londra

Finala Turneului Campionilor 2022 | Novak Djokovic și Casper Ruud se  întâlnesc în ultimul act de la ora 20:00 - Eurosport
Finala Turneului Campionilor 2022 | Novak Djokovic și Casper Ruud se întâlnesc în ultimul act de la ora 20:00 - Eurosport

Novak Djokovic a câștigat pentru a 6-a oară Turneul Campionilor!

Video | Turneul Campionilor | Federer – Tsitsipas (ora 16:00, Digi Sport  2). Programul semifinalelor
Video | Turneul Campionilor | Federer – Tsitsipas (ora 16:00, Digi Sport 2). Programul semifinalelor

AGERPRES - #Tenis: Alexander Zverev a câştigat Turneul Campionilor pentru a  doua oară https://www.agerpres.ro/sport-extern/2021/11/21/tenis -alexander-zverev-a-castigat-turneul-campionilor-pentru-a-doua-oara--818285  | Facebook
AGERPRES - #Tenis: Alexander Zverev a câştigat Turneul Campionilor pentru a doua oară https://www.agerpres.ro/sport-extern/2021/11/21/tenis -alexander-zverev-a-castigat-turneul-campionilor-pentru-a-doua-oara--818285 | Facebook

Tenis - Turneul Campionilor: Thiem ''mi-a smuls victoria'', recunoaşte  Djokovic | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis - Turneul Campionilor: Thiem ''mi-a smuls victoria'', recunoaşte Djokovic | AGERPRES • Actualizează lumea.

Daniil Medvedev, campionul campionilor! L-a „întors” pe Dominic Thiem și a  câștigat Turneul Campionilor
Daniil Medvedev, campionul campionilor! L-a „întors” pe Dominic Thiem și a câștigat Turneul Campionilor

Novak Djokovic a oferit noi imagini şocante în finala Turneului Campionilor!  A început să tremure în timpul partidei cu Casper Ruud - Antena Sport
Novak Djokovic a oferit noi imagini şocante în finala Turneului Campionilor! A început să tremure în timpul partidei cu Casper Ruud - Antena Sport

Novak Djokovic, start lansat la Turneul Campionilor! Nole l-a învins pe  Tsitsipas la debutul în grupa Roșie - Eurosport
Novak Djokovic, start lansat la Turneul Campionilor! Nole l-a învins pe Tsitsipas la debutul în grupa Roșie - Eurosport

Grigor Dimitrov castiga in premiera Turneul Campionilor

Venus Williams a castigat Turneul Campioanelor

Daniil Medvedev face legea la Turneul Campionilor. Rezultate | Sport.ro

Novak Djokovic, la un pas să câștige $4,7 milioane într-o singură  săptămână: ce a spus când a fost întrebat despre bani | Sport.ro
Novak Djokovic, la un pas să câștige $4,7 milioane într-o singură săptămână: ce a spus când a fost întrebat despre bani | Sport.ro

Video | Turneul Campionilor | Djokovic - Federer, finala pentru semifinale  (22:00, Digi Sport 2)
Video | Turneul Campionilor | Djokovic - Federer, finala pentru semifinale (22:00, Digi Sport 2)