Home

aliena profesionist Convertit care este scorul la tenis halep Glosar trabuc Lab

Simona Halep ratează finala la Wimbledon 2022. Înfrângere cu Rybakina, scor  3-6, 3-6
Simona Halep ratează finala la Wimbledon 2022. Înfrângere cu Rybakina, scor 3-6, 3-6

Ce avere are Simona Halep. Suma exorbitantă pe care a reușit să o strângă  până la 31 de ani - Ego.ro
Ce avere are Simona Halep. Suma exorbitantă pe care a reușit să o strângă până la 31 de ani - Ego.ro

Simona Halep a câştigat finala turneului de la Melbourne. S-a impus în faţa  rusoaicei cu scorul de 6-2, 6-3 | Observatornews.ro
Simona Halep a câştigat finala turneului de la Melbourne. S-a impus în faţa rusoaicei cu scorul de 6-2, 6-3 | Observatornews.ro

Simona Halep - Anna Kalinskaya 5-7, 0-2 (ret). Românca s-a retras în setul  2 al optimii de la Washington, după un joc mediocru | Sport.ro
Simona Halep - Anna Kalinskaya 5-7, 0-2 (ret). Românca s-a retras în setul 2 al optimii de la Washington, după un joc mediocru | Sport.ro

Simona Halep ar fi avut o adversară accesibilă în sferturile Australian  Open. Cu cine se va duela Alize Cornet | Sport.ro
Simona Halep ar fi avut o adversară accesibilă în sferturile Australian Open. Cu cine se va duela Alize Cornet | Sport.ro

Simona Halep, învinsă de Aryna Sabalenka, scor 10-7, la Tie Break Tens -  Eurosport
Simona Halep, învinsă de Aryna Sabalenka, scor 10-7, la Tie Break Tens - Eurosport

Simona Halep, eliminare INCREDIBILĂ la US Open! O debutantă de pe locul 124  WTA a produs șocul startului de turneu!
Simona Halep, eliminare INCREDIBILĂ la US Open! O debutantă de pe locul 124 WTA a produs șocul startului de turneu!

De la ce ora va juca azi Simona Halep primul meci la turneul de la Stuttgart

SIMONA HALEP - SERENA WILLIAMS la Australian Open // Backhandul Simonei sau  forehandul Serenei? NY Times dă verdictul: care e scorul, pe lovituri,  între Simona Halep și Serena Williams!
SIMONA HALEP - SERENA WILLIAMS la Australian Open // Backhandul Simonei sau forehandul Serenei? NY Times dă verdictul: care e scorul, pe lovituri, între Simona Halep și Serena Williams!

Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2,  6-7, 0-6
Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2, 6-7, 0-6

Simona Halep, în finală la Melbourne. Își știe deja adversara, după ce  Naomi Osaka s-a retras | Digi24
Simona Halep, în finală la Melbourne. Își știe deja adversara, după ce Naomi Osaka s-a retras | Digi24

Simona Halep, luptă aprigă la Australian Open! Uraganul Halep lovește din  nou cu rusoaica Kudermetova SCOR FINAL UPDATE – Capital
Simona Halep, luptă aprigă la Australian Open! Uraganul Halep lovește din nou cu rusoaica Kudermetova SCOR FINAL UPDATE – Capital

Simona Halep - Sorana Cîrstea 6-1, 6-4. Victorie de senzație obținută de  Halep, care egalează scorul meciurilor directe cu Sorana. Cu cine va juca  în sferturi la Indian Wells - Playsport
Simona Halep - Sorana Cîrstea 6-1, 6-4. Victorie de senzație obținută de Halep, care egalează scorul meciurilor directe cu Sorana. Cu cine va juca în sferturi la Indian Wells - Playsport

Simona Halep, calificare cu emoții în turul doi la Roland Garros!

Simona Halep s-a retras de la Cincinnati! De ce nu a mai înfruntat-o pe  Kudermetova
Simona Halep s-a retras de la Cincinnati! De ce nu a mai înfruntat-o pe Kudermetova

Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Stuttgart -  Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Stuttgart - Stirileprotv.ro

Simona Halep, în turul doi la WTA Cincinnati - Oboseala își face simțită  prezența - HotNews.ro
Simona Halep, în turul doi la WTA Cincinnati - Oboseala își face simțită prezența - HotNews.ro

Simona Halep, meci dezastruos la Roland Garros. A fost spulberată în optimi  de o jucătoare de 19 ani | Digi24
Simona Halep, meci dezastruos la Roland Garros. A fost spulberată în optimi de o jucătoare de 19 ani | Digi24

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Toronto. A învins-o pe Coco  Gauff, scor 6-4, 7-6 (2) | Observatornews.ro
Simona Halep s-a calificat în semifinale la Toronto. A învins-o pe Coco Gauff, scor 6-4, 7-6 (2) | Observatornews.ro

Simona Halep - Wikipedia

Video | Simona Halep - Sorana Cîrstea 6-1, 6-4, în 'optimi' la Indian  Wells. Simona are 18 victorii la rând împotriva româncelor
Video | Simona Halep - Sorana Cîrstea 6-1, 6-4, în 'optimi' la Indian Wells. Simona are 18 victorii la rând împotriva româncelor